Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri Samsung Galaxy Nexus-t...

Megéri Samsung Galaxy Nexus-t venni? Nem zavaró, hogy olyan nagy?

Figyelt kérdés
Egy kicsit aggaszt, hogy ilyen nagy, viszont nagy a felbontása is, jól lehet rajta olvasni, stb. Nekem úgy tűnik, hogy megéri még így is ezt venni, de mégis, titeket nem zavar? Elsősorban kiskezű lányok válaszát várom. :)

2012. nov. 28. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Habár nem vagyok se kiskezű, se lány, de tesómnak kicsi a keze és lány is mégis nagy telefont vett magának(Note) és nem zavarja a nagy méret... Viszont anyámnak az volt a lényeg telefonvásárlásnál, hogy minnél kisebb legyen. Így egyénfüggő, hogy zavar e valakit.
2012. nov. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Igen, megéri, ha nem vagy hajlamos első nap után feladni a dolgokat. Én Galaxy S3-mat vettem, egy Nokia Lumia 800 után, tehát nagyon nagy méretkülönbségről van szó. Első napokban ki voltam akadva, nem bírtam felfogni, hogy ezzel fogok a zsebemben mászkálni és egy kézzel kéne használni.

Aztán eltelt 2-3 nap és azt vettem észre, hogy már a Lumia számít zavaróan kicsinek. Most az a hitvallásom, hogy 4,3"-től 4,8"-ig tart a jó méret, ha az új Galaxy ennél nagyobb lesz, akkor nem váltok.


Egyébként miért a Galaxy Nexus-t veszed? Nem vársz inkább a Nexus 4-re még kicsit? :)

2012. nov. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!