Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » OVI Áruház-ba mért nem enged...

OVI Áruház-ba mért nem enged regisztrálni?

Figyelt kérdés
Most tudtam meg,hogy a gyári OVI áruház-ban tudok letölteni telefonnal sok mindent ingyenesen is,azt írta ,hogy ahhoz,hogy lelehessen nekem bármit is tölteni létre kell hoznom egy Nokia fiókot.Megpróbáltam megadtam egy felhasználónevet,jelszót,beírtam azt a kódot amit lekell tudni olvasni,és mikor az e-mail cím megadásához értem elakadtam,mert nemfogad el semmilyen e-mail címet,most csináltam egy újat,mert mindig azt írta,hogy a Megadott e-mailcím már használatban van...de miért írja ezt? Új e-mail címet csináltam direkt az OVI számára.Ha valaki tudja,hogyan lehet regisztrálni az OVI-ra az pls írja le,előre is köszi.

2012. nov. 28. 18:23
 1/1 A kérdező kommentje:
az új e-mail címmel amit semmire se használtam még,sehová sem regisztráltam bele,ugyanazt írja,hogy már használatban van.
2012. nov. 28. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!