Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 60-80k ft közt milyen Androido...

60-80k ft közt milyen Androidos telefont ajánlotok? Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
Ujonnan, függetlenül

2012. nov. 28. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

még mindig nincs olyan, hogy egy telefon androidos...

Android rendszerrel ellátott telefon az van, esetleg android telefon...

2012. nov. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz válaszolni érdemben a kérdéssel ne köss már bele. Szerintem mindenki érti, hogy mire gondol a kérdező.


Nem ismerem a független készülékek aktuális árait, de a telenornál a Sony xperia Sola 60k így gondolom függetlenként is hasnoló árban mozog. Én ilyet vennék vagy esetleg Xperia U-t ebben az az "elrettentő", hogy nem bővíthető(max 5.5gb fér rá) de az is ilyen árban mozog

2012. nov. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
SAMSUNG GALAXY S-PLUS :)) NEKEM BEJÖTT !!!
2012. nov. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy neked bejött, de akkor is sz@r telefin, mert sokkal jobb van ugyan annyiért!


60-80000-ért vegyél xperia p-t, az 70000-ért van, és jobb mint a sola, aminek az ára mellesleg függetlenül már 56000-ért van. (a sola és a p két külön kategória)

2012. nov. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ok! Köszi! P-t néztem ki én is, ma elmentem kipróbáltam.

Galaxy S 2-t is néztem.Melyik jobb szerintetek?

2012. nov. 29. 20:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Ejj-ejj... Nem tudok érdemben hozzászólni?! Ez gáz...

Bezzeg, mikor normálisan kérdeznek, csak annyit bírsz írni, hogy az szar telefon...

2012. nov. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen P
2012. dec. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!