Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek samsung galaxy...

Szerintetek samsung galaxy mini 2 vagy alcatel OT995 érdemes venni?

Figyelt kérdés

2012. nov. 28. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
szia! szerintem a samsung jó nekem is az van de mikor vettem akkor én is nézegettem alcatelt és mégis a samsung mellet maradtam! mert jó programok vannak benne. könnyen kezelhető a camera se rossz! Az alcatel is szépen fejlődik de én a samsungot nagyon szeretem :)) remélem segíthettem !
2012. nov. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

?? Nem egy árkategória. A Galaxy Mini 2 majdnem 2x gyengébb, mint az OT-995... szóval nem értem a kérdést.


Alcatelre van már ICS is, nagyobb a kijelzője, nagyobb a felbontása, processzora, mint mondtam majdnem 2x gyorsabb, és korszerűbb.


Első válaszoló nem akarlak megsérteni, de ha ennyire nem értesz hozzá, akkor ne adj neki rossz tanácsot. Nem azt mondom, hogy rossz a Samsung, csak ebben az esetben sokkal jobb a másik készülék.


Alcatel One Touch 995 tulajdonos vagyok, és semmi gondom nem volt még vele, amit akarok, tudok használni, én csak ajánlani tudom.

2012. nov. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Árban nincs sok különbség. A t-mobilnál előfizetéssel az egyik 25 (samsung) a másik 36 (alcatel) (bár mindegyik 10% webshop kedvezménnyel-de ez most nem fontos) Persze én is az alcatel felé hajlok de mivel még nem volt ilyenem azért érdeklődök. És ha neked pozitív tapasztalataid vannak vele az jó !!
2012. nov. 28. 22:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Mert a samsung sosem volt arról híres, hogy jó ár érték aránnyal kínálná a készülékeit..

Az ot995 az fényévekkel jobb minden téren.

2012. nov. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én vagyok az Alcatel tulajdonos, egyetlen hibám vele az, hogy szerintem csúnya képeket készít, de mivel én nem használom fényképezésre, így nem zavar.
2012. nov. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
az alcatelnek jobb a kamerája, nagyobb a képernyője, igaz néha lefagy nálam.szerintem alcatelt vegyél. én is pont e között a két teló között dilemmáztam de az alcatel mellett döntöttem és nem bántam meg:))
2012. dec. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!