Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a tapasztalatotok, vélemény...

Chrizzo kérdése:

Mi a tapasztalatotok, véleményetek, milyen BlackBerryt érdemes venni új állapotban, és elfogadható áron?

Figyelt kérdés

2012. nov. 28. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszenek,+ állytonlag az internet mellé még kell + 1000Ft-ot fizetni csak úgy hogy van,általába ez ilyen üzleti telefon nem lehet bemérni stb..
2012. nov. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem volt, és semmilyet! Borzalmasan rossz telefon. Tényleg egyetlen egy pozitívuma van, a qwerty billenytűzet, de azonkívül semmi. Internetezni se jó, kb egy alaptelefon szintjén van,állandóan fagyott az enyém, fél nap alatt lemerült. 8x votl szervízbe egy év alatt!! abból pedig kb 5x tök új telefont kaptam a szolgáltatótól, és azok sem voltam jobbak. Soha többet nem vennék ilyet mégegyszer, nem is vettem. Egyiket sem javaslom.
2012. nov. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!