Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy minimre letöltö...

-Igazmondó- kérdése:

Samsung galaxy minimre letöltött fájlokat feltelepítem a memória kártyára, de mégis a telefonon is foglalnak helyet és hamar megtelek, mit tegyek, hogy a telefonon ne maradjanak fájlok, csak a kártyán?

Figyelt kérdés

2012. nov. 28. 21:38
 1/7 Beviz Elek ***** válasza:

Gondolom az alkalmazásokra gondolsz.. Sajnos kis helyet igyis-úgyis fog foglalni, 100%ig nem fog átkerülni kártyára. Ha gondolod, próbáld meg a kövit:

1. Rootolod

2. Memkártyát particionálod: max 500mb ext2, maradék FAT32

3. Letöltöd az a2sd froyo alkalmaást playről.


Ha összejön, a teló az ext2-t belsőmemóriának fogja érzékelni, pakolhatod a cuccaid.

2012. nov. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon jó elképzelés, csak a megvalósítással vannak gondjaim, pl hol is particionáljam?
2012. nov. 28. 21:50
 3/7 Beviz Elek ***** válasza:

[link]


Annyi, hogy a script helyett a2sd froyo-t használj.

A script tutira csak x10 mini/pro-n műxik, de a progi már máson is kell menjen.


A leíerásból csak a particionálást használd.

2012. nov. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi dolgozom rajta :)
2012. nov. 28. 22:08
 5/7 A kérdező kommentje:
Fú itt nagyon elakadtam, felraktam a froyot, be is rootoltam, de ott nem tudok mit csinálni.
2012. nov. 28. 22:34
 6/7 A kérdező kommentje:
Akárhogyis de működik, köszöntem :)
2012. nov. 28. 22:50
 7/7 Beviz Elek ***** válasza:
Nincsmit, amúgy irtam privit, de semmi :)
2012. nov. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!