Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik a 0. faceboo...

Miért nem működik a 0. facebook.com?

Figyelt kérdés
Nokia xpress music telefonom van, új. Elvileg van web'n'walk, de ha megnyitom, opera mini böngészőt hoz be, azon meg azt írták, nem működik, és leszívta a pénzemet is. Mit csináljak, a régi telómnál minden rendben volt?!
2012. nov. 28. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:
hát elég érdekes, ha az opera minit hozza be...gyárit kellene. opera minit töröld, ha tudod, és visszaállítja a gyárit alapértelmezettnek.
2012. nov. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nekem a viszonylag primitiv nokiamon volt ilyen, es t-mobileban sem ertettek, miert lehet ez.. a megoldas az lett, hogy elofizettunk egy korlatlan, de lassu mobilnetre havi 900 forintert.. en igy meg jol is jartam vele.. ha nem latsz megoldast, es penztarcad engedi, tegy igy te is.
2012. dec. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
amúgy szerintem a 600 Ft-os, 30 megással is ugyanannyira jól járnál :D én azt használom.
2012. dec. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nekem is 30 megas, lehet, hogy egyre gondolunk.
2012. dec. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen, a 990 Ft-os az meg 100 megás. :)
2012. dec. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!