Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Skate-el volna egy apró...

Ditti23 kérdése:

ZTE Skate-el volna egy apró problémám. A micro sd-vel lehet a gond vagy magával a készülékkel?

Figyelt kérdés
Eddig úgymond hibátlanul működött, most viszont rendszeresen nem ismeri fel a 8gigás micro sd-t, olyan szöveggel, hogy üres micro-sd vagy nem támogatott formátum... vagy mi a szösz. A telefon 1-2szer újraindul magától, vagy csak azt veszem észre, hogy a kijelzőn már a pin kódot kéri. Rendszeresen leállnak alkalmazások (youtube, facebook, gmail, a billentyűzet, zene, kamera, stb...). Sd kártyáról törlődnek adatok, holott nem formázom újra. Csináltam gyári visszaállítást is, a helyzet nem igazán javult. Nem vagyok nagy telefon guru, úgyhogy csak kíméletesen, ha kérhetem :)

2012. nov. 29. 02:14
 1/1 Beviz Elek ***** válasza:

1: ments le mindent a memkártyáról, formázd, tedd vissza a cumókat és nézd meg, hogy jó-e.


2. Cseréld ki a memkártyát pár napra, hátha azzal volt a baj (én egyszer rosszat vettem bele és az adatok egy része eltűnt. pár napig semmi, majd egyre durvábban nyomta) Kártyából ne tévesszen meg, hogy elvileg márkától függetlenül pakolgathatod. Nokia kártyát, Samsung kártyát ne tegyél bele (itthon 2 db 16gigás saumsung kártya van, hiába micro sd a sonyericssonba egyiksem megy... samsungba mindkettő tökéletesen)


3.Ha nem lett jobb, gyári progival tedd újra az egész szoftvert (ne a telón belül gyári visszaállítás, hanem cseréld le)


4. Ha ez sem, akkor gari

2012. nov. 29. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!