Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan állítsam helyre a...

Attila1124 kérdése:

Hogyan állítsam helyre a Galaxy Minimet?

Figyelt kérdés

Kíváncsiságból feldobtam rá a Cyanogenmod 7-et, hát nagyon nem jött be így vissza szeretném állítani valamelyik gyári ROM-ot. ClockworkMod recovery v4.0.0.5 van rajta. A számítógépem nem ismeri fel a telefont (más számítógép sem).

Ha összedugom az akku töltés elindul, nagy ritkán pedig felvillan az XP jobb alsó sarkában (de csak egy pillanatra) hogy ismeretlen eszközt a win nem ismeri fel, de az eszközkezelőben ennek nyoma sincs. Kies és Odin is kilőve így sajnos nem tudom mit tegyek. Próbáltam az USB hibakeresést ki be pipálgatni de semmi sem változott. Talán egy másik mini biztonsági mentését vissza tudnám állítani az én telómra? Download módban se történik semmi, a telót alaplapi USB portra csatlakoztatom. Kérem aki tud segítsen nekem. Köszönöm!



2012. nov. 29. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Telepítsdfel a gépedre a kies-t. Utána próbáld meg csatlakoztatni a telefonodat a géppel, majd odinnal pakold rá vissza a gyári romot.
2012. nov. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Vagra Ádám ***** válasza:
Dobd ki mert szar.
2012. nov. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ó ádika, puszi a pici pocakodra, esetleg normális választ nem tudtál volna írni? Inkább mondjuk azt, hogy ennyit tudsz.
2012. nov. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Vagra Ádám ***** válasza:

Ja persze én vagyok a hülye.

Bocs a válaszért.

2012. nov. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Vagra Ádám ***** válasza:
Flashtool megteszi a hatását, próbáld meg azt.
2012. nov. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!