Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia s htc one s...

Sony xperia s htc one s samsung galaxy sII a jobb?

Figyelt kérdés
2012. nov. 29. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezek közül szerintem az Xperia S DE a HTC One S-ből készült Snapdragon S4-es is. Az viszont jobb mint az Xperia S. S4-es változat viszont nem sokat találsz főleg nem ha szolgáltató függően veszed. Az SGS2 ezek közül a "legrosszabb". Azért teszem "" közé, mert az sem rossz telefon, de a másik kettő jobb.
2012. nov. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem HTC-m van, igaz nem One S hanem Sensation XE, de nagyon elégedett vagyok vele, már csak a HTC Sense kezelőfelület miatt is imádom, nagyon jól működik mind hardverileg, mind szoftverileg, szóval én a One S-t ajánlanám.

Xperiákkal az a baj hogy az összes ugyanúgy néz ki, max egyik-másik nagyobb vagy kisebb, de ugyanaz az unalmas séma, meg ahogy hallottam tapasztalatokat, rendkívül szeret akadozni a proci benne.

S2 nagyon jó telefon, szintén ajánlanám, de ha egyedit akarsz annyiból nem ajánlom, hogy rengeteg embernek van, de más negatívumot nem nagyon tudnék róla mondani még ha akarnék se. :)

Ez az én véleményem, sok sikert a jó választáshoz! :)

2012. nov. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyébként azért készült kevés S4-es változat, mert amikor elkezdték gyártani a One S-t akkor még kevés S4-es procit gyártott a Qualcomm és ezért készlet hoány volt úgyhogy a HTC rákényszerült arra, hogy S3-as procit rakjon a telóba.
2012. nov. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. és 3. vagyok

Nekem Xperia S-em van úgyhogy ha van bármi kérdésed róla akkor csak nyugodtan :)

2012. nov. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha Snapdragon S4-es a One S akkor az, ha nem akkor döntetlen az és az Xperia S között (bár az Xperia S-nek jobb a kijelzőe és a kamerája).

SGS2 meg nagyon le van maradva ezekhez képest, mivel régebbi is a készülék.

2012. nov. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, ha snapdragon s4 van a htc-ben, akkor azt vedd, ha nem, akkor az xperia s-t, mert az ugyan olyan, mint a snapdragon s3-as one s, csak jobb a kamerája, és szebb a kijelzője.

Egyébként meg szerintem pont nem az xperia-k néznek ki ugyan úgy, hanem a samsung már 2 éve. Az oké, hogy az xperia s, p, u az ugyan úgy néz ki, de a sola, ion, acro s, t, go, tipo már teljesen másképp néz ki. Ja mondjuk az iphone is a kezdetek óta ob ugyan úgy néz ki. És érdekes módon a samsung és az iphone formáját senki nem unja, kivéve én.:)

2012. nov. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!