Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Holnap veszek egyvadi új...

Holnap veszek egyvadi új samsung garanciás kártyafüggetlen samsung galaxy S3 készüléket magánszemélytől a terméket a vaterán találtam jó értékelései vannak. Mire figyeljek oda?

Figyelt kérdés
Az oké hogy viszek magammal sim kártyát és kipróbálom két féle szolgáltatóval de az imei számot figyelnem kell? kérlek segitsetek nem akarom hogy átverés áldozata legyek. Az illető azt mondja a számla levelen szerepel az imei szám és eggyezik a telefonnal.

2012. nov. 29. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
1 linket adhattál volna az oldalról.
2012. nov. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
[link] it a link de már hivta ma samsungotott azt mondták kell a garancia jegy mellé egy számla vagy blok amivel érévnyesiteni lehet a garancia levelet hivtam az eladót de azzal nem tud szolgálni igy nem veszem meg..
2012. nov. 29. 17:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom akkor most mi a keverés tárgya,de ott van leírva:


"Tartozékai: töltő, headset, adatkábel, gyári garancilevél (november 9-én lett érvényesítve) "


Vagyis van érvényes gyári garancialevele.

2012. nov. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szia és eről mi a véleményed? [link]
2012. nov. 29. 20:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy látom az eladóval nincs gond,de a telefon (ebben a formában)érdekes.Látszik a feltett kérdésekben is.
2012. nov. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát akkor nem veszem meg.. köszi
2012. nov. 29. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!