Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Sola -nál zavaró,...

Sony Xperia Sola -nál zavaró, hogy műanyag a borítás?

Figyelt kérdés

Telefont vennék, és a Sola tetszik mostanság a legjobban, az egyetlen dolog ami zavar benne az a vékony műanyag szerkezete, olyan mintha játéktelefont fogna az ember. Kicsit szúrja a szemem, hogy ennyi pénzért tiszta műanyagból van az egész, de egyik másik telefon sem tetszik ebben az árkategóriában ennyire.

Szerintetek megéri ettől még a Sola? Meg lehet szokni a gyönge műanyag vázat?


2012. nov. 30. 00:06
 1/7 anonim ***** válasza:

A mostani telefonok nagy részén műanyag borítás van, több okból is:

- könnyebb, épp elég a belső cucc súlya - megoldás lenne alu, ami viszont elég sérülékeny

- a jelek nehezebben jutnak át a fém részeken, ezért is akad fémházasokon is műanyag rész az antenna körül

- ha jóféle műanyagból van, még sérülékenység terén is jobb, mint egy papírvékony alumínium házas cucc

A Solával annyi gond van csak, h az érintés nélküli vezérlés lehetne kiforrottabb, még elég gyerekcipőben debütált rajta, ezt leszámítva lényegében az u hardverét kapta meg.

2012. nov. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó telefon, a műanyag borítása a műanyagos telefonok közül a legjobb minőségűek között van, érdemes megvenni.
2012. nov. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Ha valakinek van véleménye, tapasztalata a telefonról, akkor megköszönöm ha leírja. A fehér hátlap pl. nem fog "besárgulni" egy idő után?

2012. dec. 4. 11:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy hete van ilyen telóm, és csak jót tudok mondani róla. Szép kamerakép,jó hangszóró, meg szerintem kényelmes fogása van a készüléknek, bár az elején túl könnyűnek éreztem. Az egyetlen hiba,ami zavar,hogy nem lehet módosítani az ébresztőhangot.(meg a headset se nyerte el a tetszésem) De amúgy tényleg csak ajánlani tudom.:))
2012. dec. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Beviz Elek ***** válasza:

A borítás ne zavarjon! Nagyon egyben van! Nem dobáltam, de strapának tűnik. A műanyag sem gyenge, minőségi összeszerelés, nem csak összedobálták. Egyes telefonokat annyira terveznek meg, hogy ne essen szét. Tehát lötyög a hátlap, előlap, stb. Ennél semmi, olyan mintha egy kockából ki lenne faragva és szét sem lehetne szedni.


Egy dolog zavar a telefonnal kapcsolatban: Nem kivehető az akksi. Tegyük fel lefagy: még utána kell járni, hogy hol a reset? Tegyük fel, kijönnek rá az első custom romok és kernelek. Ha ott valami nem jön össze, és megállás nélkül újraindulgat (mert van olyan..) Nem láttam (eddig) semmi olyasmit mint a mininél, hogy le lehessen kötni az akksit a telóról. Vagy tegyük fel, hogy 1 év után tönkremegy az akksi (mint öcsém samsungjában). Most nagyon jó, de ha tönkremegy, akkor nem veszel egy újat és megy tovább. Még nem szedtem szét, de hogy lehet kicserélni?

2012. dec. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azóta rájöttem, nincs ilyen probléma az ébresztésnél. Nem figyeltem eléggé:).

Az akksi engem is zavar,mert fagyott már be egyszer,és semmit se tudtam vele kezdeni. Viszont ismerőseim telójaihoz képest egész jól viseli a 'gyepálást'.

2012. dec. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nekem nm solám van hanem sony xperia p de xperia mind kettő igaz hogy a p nem műanyag,de ha az lenne se zavarna mivel az xperiak szerintem jelenlegi a legjobb okostelefonok mert nagyon strapabírok ugye a xperia védőlappal is ami csak 4 ezer ft ami nem sok úgyhogy szerintem megéri
2013. jan. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!