Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha rootolva van a telefonom,...

Ha rootolva van a telefonom, de új rom rakása közben úgy elb*sztam, hogy be se lehet kapcsolni . Flashtool se érzékeli. A szervizesek megtudják nézni, hogy rootolva van a telefon?

Figyelt kérdés

2012. nov. 30. 18:11
 1/9 Beviz Elek ***** válasza:
Rom felrakást annyira nem lehet elb.szni. Mond hogy milyen teló!
2012. nov. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
xperia x8 ..ráraktam a romot de nem kapcsol be..csak a sony ericcson felirat van rajta..ja és a töltőt se érzékeli
2012. nov. 30. 18:17
 3/9 Beviz Elek ***** válasza:

Ne kapcsold be, ne szívja az akksit. Pc companion legyen letöltve. A flashtool oldaláról letöltöd a flashtoolos x8 romot. Beteszed a firmware mappába. Rányomsz a flash gombra, kiválasztod a romot (amit betettél a mappába) okézol és mikor mutatja hoy dugd be, akkor a kikapcsolt telón folyamatosan nyomod a visszagombot és bedugod az adatkáelt. Asszem az a teló is ledes, az zölden kell világítson. (ha nem, a flashtoolban is kell menjenek az ablakban a sorok hogy éppen mit csinál). Elengeded a gombot és kb 2 perc alatt felteszi. Utána bekapcsolod és menni fog.


A linkeket nem engedi bemásolni, de: [link]


2010es telók, x8 romok, és 2.1es FLASHTOOL-ost tölts le

2012. nov. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
próbáltam de nem működik a vissza gomb se.:\
2012. nov. 30. 18:24
 5/9 Beviz Elek ***** válasza:
akkor mit rontottál el? Hogy csináltad?
2012. nov. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Beviz Elek ***** válasza:

De ha eljut a sonyericcson feliratig, akkor a teló működik, tehát nagy baj nincs.

Eddig flashelted már flashtoollal? Pc companion a gépeden van?

Ez a flashtool van a gépeden? ->0291-es : Flashtool 0291 >>>> A 2010-s szériához

2012. nov. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ektam már rá romokat meg minden..figyeltem hogy custom legyen és nehogy a kernel miatt legyen rossz..de most beadtam gyári szervízbe..most kiváncsi vagyok , hogy észre veszik-e hog rootolt.:D
2012. nov. 30. 18:29
 8/9 Beviz Elek ***** válasza:

Kár volt beadni... Annyit értél el vele, hogy 2 hétig nincs nálad... Inkább megcsináltad volna pár perc alatt és használhatnád:D

Ha nem csinálják meg szólj és segítek

2012. nov. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
oké.:) előre is köszi
2012. nov. 30. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!