Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S Advance...

Samsung Galaxy S Advance vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. nov. 30. 18:32
 1/3 anonim válasza:

Szia!


nem régen vettem egy s Advance-t, és nagyon megvagyok vele elégedve, mindenhonnan csak a pozitívumait tudom sorolni!

Nagyon megbízható társ, egy mindennapi használathoz, az akkumulátorát is nagyon jónak érzékelem... 2 napot átlagos felhasználás mellett nekem simán kibír...

A képernyő mérete ugye 4 coll, ez éppen megfelelő méret szerintem, de kinek a pap ... :)

gyors, nem akadozik ... csak ajánlani tudom tényleg...

nem bántam meg a vásárt :)

Véleményem szerint nem is olyan rossz az ár/érték aránya sem, a megjelenési árához képest ... 70-75e körül hozzá lehet jutni, ami szerintem annyira nem is rossz...


de ha mondjuk nézegetsz sony-kat( sokan ajánlják a samsung helyett, ami nem gond, ugyanis kinek melyik a szimpatikusabb) , velük annyi a gond ( én is azért nem vettem azt), mert ugye mivel új konstrukció, és gyakorlatilag az első új Sonynak sem telt le a garanciája, így kevés vélemény van még róla, és országszerte is csak Pesten van szervizük. a Samsung-nak jóval kiépültebb a szervizháttere... én a Samsung-ra szavazok... !!!!


Jó keresgélést :)

2012. dec. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
egyetértek az előzővel!!
2012. dec. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Jófej:D ***** válasza:
Én is!
2012. dec. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!