Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb okostelefon...

Troe kérdése:

Melyik a legjobb okostelefon a piacon jelenleg?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék új mobiltelefont venni, mert a régi már egy kissé elavult. Ahogy eddig nézegettem őket leszűkítettem a kört az iPhone 5, Samsung galaxy s III és Nokia lumia 900 (a 920-as még nem kapható tudtommal, javítsatok ki ha tévedek.) trióra. Szerintetek melyik lenne a legjobb választás ? A válaszokat előre is köszönöm!

2012. nov. 30. 18:54
 1/9 Beviz Elek ***** válasza:
55%
Én mindenképp utánanéznék a Nokia 3210-nek!
2012. nov. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ezek jöhetnek szóba: SGS3, Galaxy Note 2, Nexus 4 (de ez itthon felejtős), iPhone 5 (ez meg a többihez képest labdába se rúg), Lumia 920 (nem tudom kapható-e már, de a Lumia 900 ehhez képest nagyon gyenge, szóval azt semmiképp se vedd meg).


Hogy melyik a legjobb az relatív, csak te tudod, hogy neked mi elégíti ki az igényeidet. Döntsd el melyik oprendszer jön be a legjobban, ha iOS/WP8 akkor egyszerű a döntés, ha Android akkor nehezebb, mert túl sok jóból lehet választani.

Amit fent még nem írtam Androidos vonalon az a HTC One X(+), meg valamelyik Sony, mondjuk Xperia T.

Itt nehéz a döntés, szintén személyes tetszés alapján válassz. Hardveresen mindegyik jó, azzal szvsz felesleges foglalkozni, szoftveresen vannak eltérések (persze mivel Android, ezért könnyen "hackelhető", és pl. Samsung exkluzív programok (mondjuk S Voice) is használható bármelyik telefonon, tehát ha valamit gyárilag nem tud akkor később azt is tudhatja).

2012. nov. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

920 is kapható már régóta.


Eléggé leszűkítetted a kört a slágerekre, dolgozik a marketing rendesen :-)

Nézz körül egy kicsit jobban!

2012. nov. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Lumia 920 mindenképpen, ezelőtt Iphone 4em volt és vissza nem cserélném, nagyon jó telefon + a WP8 egyszerűen fantasztikus.
2012. nov. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Előfizetésre venném és a szolgáltatónál (nálunk felvidéken) még nem lehet kapni Lumnia 920-at. Az androiddal semmi gondom nincs mivel van egy tablettem a samsungtól és meg vagyok vele elégedve. Szóval az új iPhone felejtős, hm... Említve volt még a Galaxy Note is, SGS3-mal összehasonlítva? Nem említettem még a kérdésben, hogy mire használnám, de egyszerűen mindenre. Appok, zene, internet, video, fényképező egyszóval mindenre.
2012. nov. 30. 19:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Szereny velemenyem szerint a Samsung Galaxy Note 2 a legjobb jelenleg. Hatalmas kijelzo, eros hardver, S-Pen. Szamomra tokeletes. Neked viszont azt javaslom hogy nezd meg mindet amit itt felsoroltal, es probald ki oket. De ne hagyd ki a HTC One X-et vagy X+-t, es az Xperia T-t sem, illetve en a HTC 8X-nek is adnek egy eselyt :)
2012. nov. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Próbáld ki mind a hármat, és vedd azt, amelyik jobban tetszik
2012. dec. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#6


Ha már WP8, akkor Nokia, abból is 920, 8X is jó, de Nokia-n kívül nem szabad WP8-as telefont venni.

2012. dec. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
mondták itt a HTC-t annak pont most jött ki a WP8-as telefonja, és mivel gondolom a WP8 ugyan az mint a nokia 920-ban, szóval én azért az azt is megnézném! :D
2012. dec. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!