Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az gáz, ha a tescoba veszek...

Az gáz, ha a tescoba veszek wifis routert?

Figyelt kérdés
Vagy inkább vegyek valami normálisabb helyen? Euronics vagy valami számtech boltba? Sajna nincs rá sok pénzem mennyiért lehet venni a legolcsóbban? Nem kell, hogy nagy hatótávolságú legyen kicsi a lakás:D

2012. nov. 30. 23:34
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
azért raktam ebbe a topikba a kérdést, mert jelenleg itt voltam ha rossz helyen van bocs:D de végülis telóhoz kell a wifi így ide is paszolhat:D
2012. nov. 30. 23:35
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Miért lenne gáz? Ott veszed ahol olcsóbb.
2012. nov. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De az nem szar?:D mármint kitart meg működik rendesen az is? Tescoba nem szivesen vásárolok ilyen dolgokat... Legalábbis midnenk iaztmondja, hgoy ott nem jó
2012. nov. 30. 23:42
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom mit akarsz venni pontosan, de pl. egy tp-link router a tesco-ban is ugyanaz, mint bárhol máshol...
2012. nov. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is dettó így voltam. Kevés pénz, kicsi lakás.

Mivel a legjobb barátnőm a lelkemre kötötte hogy csak tescoban ne, mert ők nagyon megszívták vele, és egy hónapokig tartó hercehurca lett, így inkább egy kis számítástechnikai boltban vettem.

Ott 5000 volt a legolcsóbb, de legalább nem kockáztattam. Tökéletesen működik, és kaptam rá 5 év teljeskörű garanciát.


De ha bátor vagy, vegyél nyugodtan a tescoból, nem törvényszerű hogy az összes sz.r :)

2012. dec. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
én is kb 5-öt szánok rá úgyhogy inkább először ilyen boltokban nézelődöm... köszi a válaszokat!!
2012. dec. 1. 00:11
 7/12 anonim ***** válasza:
32%
Ha van egy kenyérgyár, és gyárt egy fajta kenyeret, szállít a sarki ABC-nek meg a Tescónak is, akkor nem mindegy, hol veszed?
2012. dec. 1. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
A tescosra is ugyanannyi a gari tplink esetében, mivel gyártói garancia jár rá. Én ott vettem tavaly 5200-ért egy percig nem jutott eszembe ilyen kérdés.. Attól, mert a tescos termékbe van rossz nem azt jelenti hogy ami nem tescos csak ott árulják is sza*
2012. dec. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%

nem,a tescoba vagy d-link vagy tp-link router van.

ÉS NEM SZAROK,OLYAN MINT HA SZÁMTECH BOLTBA VENNÉD.

Ugyan az a gyártó.

2012. dec. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
67%

Persze, tök gáz!! Ki is fognak onnan utálni, ha tőlük veszel routert! Pfujj!

Hülye, dehogy gáz.:D Igaz, hogy némelyik ijesztően olcsó, de én is ott vettem anno 1,5-2 éve és azóta semmi bajom nincs vele... a nap 24órájában működék és még mindig tökéletes.;)

2012. dec. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!