Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 800 csengőhang, bluetoot...

Lumia 800 csengőhang, bluetooth, menü kérdés?

Figyelt kérdés
Pár napja vettem, még nem igazán jöttem rá a nyitjára. Azt tudom, hogy bluetoothon nem küldhető adat. De a piacon sincs fent olyan program, mellyel küldhető? Saját zenét hogyan lehet beállítani csengőhangnak? Azt, hogy a kezdőképernyőn ne a menü legyen nem lehet megváltoztatni háttérre?
2012. dec. 1. 07:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Bluetooth fájlküldés oldva lesz a 7.8-al úgy tudom.Kezdőképernyő hátteret nem lehet változtani.Csengőhang: http://www.youtube.com/watch?v=tjH34zx3ksw&feature=g-user
2012. dec. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha szolgáltatónál vetted, akkor elvileg 7.8 van rajta szóval megy a bluetooth fájl küldés és a csengőhangkészítő is. Ha nem az van rajta akkor próbáld meg frissíteni Zune-nal.
2013. márc. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szolgáltatónál vásárolt, nem tudom milyen oprendszere van és azt sem h h kell frissíteni. De egyiket sem lehet rajta csinálni.
2013. márc. 16. 14:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Le kell tölteni a programot. Nézd meg piactéren. (telefonon keresztül) Megosztás Bt-on, Csengőhangkészítő.
2013. márc. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!