Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Iphone 5-ös modellek még...

Az Iphone 5-ös modellek még mindig kopnak és karcolódnak, vagy sikerült orvosolniuk a problémát? Változhat még a helyzet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Apukám szeretne venni magának egy ilyen telefont (céges mobilnak), de én lebeszéltem, mert nagyon csúnyán kopnak és karcolódnak az új modellek. Hallottam egy olyan infót, hogy az apple visszahívott néhány modellt, illetve, hogy megoldották a problémát. Ez igaz? Ha valaki most, december táján rendel egy új iphone 5-öt, van rá esély, hogy olyat vesz, ami nem egy széteső "aranyrúd"?

(Kérlek, most ne írjatok olyat, hogy ne iphone-t vegyen és stb... )



2012. dec. 1. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mar minden rendben van vele... Ráadásul ha rosszat kapna akkor kicserélik ingyen és bérmentve 1 hónapja van meg az 5Öm és semmi baja fehér színű. Karcolodni karcolodhst mert alumínium vegyen rá egy Tokot én is vettem egy ozaki 0.3 miliméteres észre se lehet venni h rajta van.
2012. dec. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :) Ment a zöld kéz!
2012. dec. 2. 09:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs hivatalosan kopási probléma az iPhone 5-nél. Nem hívtak vissza készúlékeket. Tény hogy kopit és a feketén csúnyán meglátszik a karc. :(

A megoldás a tok, de ez egyébként is ajánlott. Esetleg fehér, azon nem látszik annyira.

2012. dec. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!