Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baja a Nokia C6...

Mi lehet a baja a Nokia C6 típusú mobilomnak?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy sokszor lefagy a telefon, a képernyő úgy marad ahol éppen "jártam". Nem reagál semmire, hiába nyomom a kikapcsoló gombot is, akkor sem csinál semmit. Sokszor akkor fordul elő ez a lefagyás, amikor valaki hívott vagy kaptam egy sms-t, persze amikor megtalálom a mobilom, akkor már csak a nagy fekete képernyő. Ez azért is kellemetlen mert ilyenkor ezek a nem fogadott hívások és sms-ek elveszlenek, olyan mintha meg sem kaptam volna őket.

A telefont pedig csak úgy tudom újra napirendre téríteni, ha kiveszem az aksit és visszateszem, ekkor már be tudom kapcsolni.

Mi lehet vele a baj? Sokba kerülne megjavíttatni? Nagyon szeretem amúgy ezt a telefont, imádom a QWERTY billentyűzetét.


2012. dec. 1. 18:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj egy visszaállítást(gyári alaphelyzet)vagy vidd be szervízbe és mond el mi a gondod.
2012. dec. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!