Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson xperia u telefon...

Sony ericsson xperia u telefonomnál a minden bejövő hívásnál az írja hogy "ismeretlen". Miért nem mutatja azt hogy milyen szám hív, hogy tudnám ezt megváltoztatni?

Figyelt kérdés
a beállítások menüpontnál nem találok olyan részt ami a bejövő hívásokra vonatkozna..elég tanácstalan vagyok.

2012. dec. 1. 19:38
 1/7 Thiky válasza:
Beállítások, Hívásletiltás, Minden bejövő, ezt kell engedélyezni. Azt írja hogy előszőr kéri a puk kódot, majd egy másik kódot, amire megváltoztatod, és utánna tudod engedélyezni. Én is ezzel küzdök, mert tőlem nem kérte egyszer sem a puk kódot, hanem egyből azt a kódot kéri amire nekem változtatni kellett volna, de a fent említett dolog miatt ezt nem tudom megtenni. Ha sikerül valahogy összehoznod akkor oszd meg velem,hátha kiokoskodunk valamit ketten :D Baromi zavaró hogy nem tudom kitől volt a nem fogadott hívásom, vagy hogy épp ki hív..
2013. jan. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Beállítások, Hívásletiltás, Minden bejövő, ezt kell engedélyezni. Azt írja hogy előszőr kéri a puk kódot, majd egy másik kódot, amire megváltoztatod, és utánna tudod engedélyezni. Én is ezzel küzdök, mert tőlem nem kérte egyszer sem a puk kódot, hanem egyből azt a kódot kéri amire nekem változtatni kellett volna, de a fent említett dolog miatt ezt nem tudom megtenni. Ha sikerül valahogy összehoznod akkor oszd meg velem,hátha kiokoskodunk valamit ketten :D Baromi zavaró hogy nem tudom kitől volt a nem fogadott hívásom, vagy hogy épp ki hív..


Nekem is ez a bajom: Sony Xperia S. Először a PUK-kal próbáltam, azt írta ki, valami 4 jegyű kódot kér. Aztán próbáltam a PIN kóddal, semmi még mindig... valaki? Fontos lenne...

2013. jan. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
négy 0 nem jó? vagy 1234, egy haveromnál, ez bejött, igaz az htc volt
2013. jan. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem... azt írja mindegyikre, hogy váratlan hálózati válasz...
2013. jan. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Thiky válasza:
Bementem a T-sekhez, és a Sim kártyán kellett engedélyezni, mert gyárilag van letiltva, fizetni nem kell érte, sem előfizetőként sem dominósként, mert volt aki azt mondta hogy havi X összegért engedélyezik csak..
2013. jan. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez volt a gondom. Be mentem 1 üzletbe és ott megcsinálták, most azért fogok 203 forintot fizetni havonta ami másnak ingyenes... Ez a féreg t-mobile már minden szarért pénzt kért...
2013. febr. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Thiky válasza:
Na igen, én sem tudok sok jót mondani a t-mobileról, de nekem legalább nem kell fizetnem érte..
2013. febr. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!