Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple ipod Touch 2. generácios...

Apple ipod Touch 2. generácios 8gb mit tud?

Figyelt kérdés
tapasztalatok érdekelnének,meg hogy wifi vane rajta és miben különbözik az iphone-töl,és ami az iphone-én fut játék az ugyan ugy lelehet tölteni az ipod touchra-is?
2012. dec. 1. 20:43
 1/4 kisvuk29 ***** válasza:
Az már nem mai darab így sok app nem fut rajta,de wifi van benne.
2012. dec. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod de sajnos nem tudom mi az az app.
2012. dec. 1. 20:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Az iPod touch 2g 2008-as, szóval 4 éves, ezért nem futnak rajta az új app-ek (app - application - alkalmazás - szóval a programok, játékok). Wifi van benne, de egy ilyen régi eszköznél nem biztos, hogy még sokáig működik. Ezen kívül talán még annyi, hogy szerintem már csak használtan lehet venni, azok meg nincsenek valami jó állapotban.
2012. dec. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kisvuk29 ***** válasza:
De ha csak Netre és játékokra kell akkor nézd meg a Samsung galaxy wifi szériát vagy a Sony Androidos walkmanjeit.Igaz nem ios,de legalább friss.Jobbat nem tudok,mert már tényleg a wifi sem lehet az igazi egy használtban.Meg pl egy iphone 2G is olyan régi,hogy 10 000$ az ára.Ez sem lehet olcsó ha van jó állapotú,de ez csak tipp. :)
2012. dec. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!