Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobilnál, hogy tudom felbont...

ST15i kérdése:

T-mobilnál, hogy tudom felbontani az előfizetésem? és ha felbontottam, mennyi idő múlva lehet új szerződésem?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, és szeretnék Like csomagra váltani mert sokkal jobban megérné számomra, 11 hónap lenne hátra a szerződésemből, szeretném felbontani. És like csomagot kérni..

2012. dec. 1. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Ki kell fizetned a kötbért, nem tudom, neked mennyi, benne van a szerződésben. Onnantól azt csinálsz, amit akarsz. És tanulj az esetből, többet ne vállalj hűséget.
2012. dec. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha arra vállaltál hűséget, hogy x ideig T-mobile előfizető

leszel, akkor simán átválthatsz Like díjcsomagra.


Ha a tarifára vállaltál hűséget, akkor bemész az egyik irodájukba, kéred, hogy bontsák fel a szerződést és rakjanak át Like díjcsomagba. Persze a több tízezer forintos kötbért ebben az esetben ki kell fizetni.

2012. dec. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Csak az előfizetésre van hűség?

Egyébként a megköttetett szerződésben benne van, valószínűleg az ASZF-ben is..

Ha felbontottad és kifizetted a vele járó "büntetést", másnap új csomagot köthetsz..

2012. dec. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Like csomagot csak úgy tudok kötni h új előfizetéssel, tarifahűség nincs, csak 2 évre kötöttem meg.

Durván 20350 Ft van vissza. mindenképp felbontanám mert így eléggé ráfizetés...

2012. dec. 1. 21:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem a visszamaradó összeget kell kifizetni, hanem a szerződésben foglalt kötbért. Az valószínűleg több ennél.
2012. dec. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hol tudom megnézni mennyi a kötbér?
2012. dec. 1. 22:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Már kétszer is leírtam. A SZERZŐDÉSBEN.
2012. dec. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hehe. Tényleg, csak meglévő hűség nélkül tudsz belemenni. :D

Előbb kellett volna gondolkodnod és felmondhattad volna a szerződést ingyen, amikor emeltek a havidíjakon/percdíjakon az adó miatt.

2012. dec. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!