Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Ascend Y200 mobiltelefo...

Huawei Ascend Y200 mobiltelefon tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Huawei Ascend Y200 mobiltelefont szeretnék kérni karácsonyra. Ahogy nézelődtem találtam Telenorban 20.000 Ft-ért, szerintetek megéri? Ne gyertek azzal hogy ezt vedd meg azt vedd meg mivel nincs rá keret, de ha tudtok akkor mondhattok olcsóbbat! (Persze csak Androidosat) Játékokat melyeket viszi akadásmentesen, mire lehet használni... stb. Első Androidos telefonom úgyhogy nincs tapasztalatom az ilyenekben. Véleményeket, tapasztalatokat is elfogadok!

2012. dec. 1. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz másat venni akkor miért tetted fel a kérdést ?

Amúgy meg :

[link]

2012. dec. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most vettem páromnak egy ilyet. Szerintem ennyiért nagyon jó. Őszintén szólva csak Angry Birds-öt, meg pár ilyen unaloműző játékot próbáltam ki rajta, de azok gond nélkül futottak. Csak a böngészőben való nagyítással sikerült néha megakasztani, amíg tesztelgettem, amúgy zökkenőmentes.
2012. dec. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ZTE Kis Plus én a y200 vagy a kis plus között vaciláltam de a zte-t vette.és mit ne mondjak megérte :)
2012. dec. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
y200 nagyon jó, nekem is ilyenem van már egy jó ideje, szerintem mindenképpen megéri. :)
2012. dec. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!