Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mivel pucoljátok meg időnként...

Mivel pucoljátok meg időnként az érintőképernyős telefon kijelzőjét?

Figyelt kérdés
Ablaktisztítóra gondoltam hogy egy keveset teszek puha rongyra és azzal. Hülyeség?
2012. dec. 1. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Rálehelek a kijelzőre és a pólómmal letörlöm. Vagy ha már nagyon koszos mikroszálas törlőkendővel.
2012. dec. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nedves szemüvegtörlővel utána meg puha száraz rongyal és ennyi.
2012. dec. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Vegyél egy mikroszálas törlőkendőt, nem drága dolog, gyönyörűen tisztítja. De egy fóliát érdemes rakni az érintőképernyőkre, így nem a kijelző lesz koszos, és a karcolódástól is véd.
2012. dec. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Komolyabb szennyeződést nem törölsz le szárazon.

Mezei ablaktisztító, valami rongyra ráfújva.


Sima üveglap, olcsóbbakon plexi, nem kell varázs dolgokra gondolni egyből :-)

2012. dec. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jaja, simán mehet ablaktisztító+rongy/zsebkendő kombó. És védőfólia tényleg hasznos a mindennapokban.
2012. dec. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a gatyámba törlöm, és pont annyira tiszta (avagy szutykos), mint a haveré, aki állandóan a tisztításon buzul :)
2012. dec. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
5-ös válaszadó! Bocsi, zöld kezet akartam adni, de telón vagyok és odébb böktem véletlen az ujjammal.
2012. dec. 2. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!