Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefont lehet kiküldeni...

Mobiltelefont lehet kiküldeni külföldre?

Figyelt kérdés
Angliában élek és nagyon drágák itt a telefonok arra gondoltam hogy megkérek otthon valakit hogy vegyen nekem telefont és küldje ki nekem angliába,ez lehetséges? ha igen akkor hogyan?mit kellene tennem?stb..
2012. dec. 2. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan hogy a telefonomat javítani kellet , és busszal elküldettem , és kimentek érte . Ez a legolcsóbb és a leggyorsabb megoldás , ha megbízol a buszsofőrben .
2012. dec. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megveszi, becsomagolja, feladja postán, pár nap múlva átveszed.

Eu-n belül nincs se vám se béfa. Semmi bonyolult, olyan mintha a szomszédba küldenél levelet.

2012. dec. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bp1985 ***** válasza:
Hát nem tudom hol nézed, de sok helyen olcsóbb kint, mint itthon. amúgy amire kifizetsz mindent, akkor ugyanott vagy, vagy még többe, ha esetleg itt meg is veszel egy kamu garis, gsmline-s telefont. A Posta sincs ingyen.
2012. dec. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
és ez biztonságos? nem lesz baja a telefonnak? vagy nem lopják ki?
2012. dec. 5. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!