Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Samsung Galaxy Young...

Van egy Samsung Galaxy Young okostelefonom. Nem igazán értek hozzá, most kaptam. Valaki le tudná írni, pontosan, hogy is tudnék vele internetezni?

Figyelt kérdés
Olvastam itt kérdéseket, és nem teljesen értem, hogy akkor kell-e hozzá valami külön netcsomag, vagy hogy tudok ingyenesen netezni rajta.

2012. dec. 2. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Kell hozzá net előfizetés,ill.ingyen wifi kapcsolaton keresztül tudsz.

Nem írtad melyik szolgáltató,kártyás v. előfizetéses a telefon.Nézz utána nincs e aktiválva rajta net.előfizetés.

2012. dec. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bslayer15 ***** válasza:

A wifi bekapcsolásával tudsz csatlakozni vezeték nélküli internetes hálózatra, ami ingyenes. (Példálul, ha otthon van internet előfizetésetek és egy wifis routeretek, akkor arra tudsz csatlakozni és internetezni, vagy egy nagyobb városnál a város különféle pontjain vannak nyílt wifis helyek, ahol tudsz kötöttségek nélkül internetezni ingyen.)

A másik lehetőség, hogy előfizetsz a szolgáltatónál (t-mobilenál, ha t-mobilos vagy, stb.) netcsomagra és az ott megszabott kereteken belül tudsz internetezni bárhol az országban.

2012. dec. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!