Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple iPhone 4S készülék (IOS...

Apple iPhone 4S készülék (IOS 6. 0 szoftver) IMEI számát meg lehet változtatni?

Figyelt kérdés
(kifosztás áldozata lettem),mert én úgy tudom hogy ezeken az új készülékeken nem lehet megváltoztatni!Szóval remélem ezáltal mihamarabb meglesz!
2012. dec. 3. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
tényleg nem lehet, csak ha az egészet kicserélik alaplapostól, mindenestől. meglenni meg nem valószínű, hogy meglesz. tiltasd le, akkor legalább túladni nem tudnak rajta.
2012. dec. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ha letiltatom akkor van bukó a részemről..hülyeség letiltani ! csak azt kell akkor megvárnom hogy bekapcsolják és hálózatra lépjenek vele és egyből jelzi az IMEI szám alapján szóval így meg a szarlelkűeknek lesz bukó!!

iPhone-t hülyeség lopni szóval tudatlanok!!

2012. dec. 3. 20:00
 3/3 anonim ***** válasza:
ugyanmár, ebben az országban ilyesmivel nem foglalkoznak. hamarabb adják be egy használt telóshoz, minthogy lebuknának vele. majd az bukik le, aki onnan megveszi...nekem is lopták már el 2 éve a telefonom, még mindig tart a bírósági ügy, pár hete voltam beidézve...mivel meg is tudtam nevezni, kik voltak, telefonom meg azóta sincs sehol. amúgy ahhoz, hogy be tudják mérni, kell feljelentés, de mindenek előtt csak letiltott telefont tudnak megtalálni(ha megpróbálnák esetleg).
2012. dec. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!