Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5: neked bevált?

Iphone 5: neked bevált?

Figyelt kérdés

Iphone 5 tulajdonosok, nektek mi a tapasztalatotok vele? Bevált a készülék, elégedettek vagytok vele? Esetleg pénzkidobásnak érzitek így utólag?

(tudom, hogy sok ilye jellegű kérdés volt, de azért én is megkérdezem)

Most fogom leadni a rendelésem és még utoljára kíváncsi lennék más tulajdonosok véleményére.



2012. dec. 3. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Yepp minden rendben vele :) bűn lenne nem megvenni
2012. dec. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem óriási pénzkidobás volt. A 4S volt az első almám, és hogy őszinte legyek, NAGYON nem tetszett. Túl zárt a rendszer, szinte semmit nem tudsz vele csinálni, minden fizetős. Reméltem, hogy az 5-ben legalább valami minimális javulást fognak hozni.


Nem hoztak. És gyakorlatilag minimális újítás. Egyáltalán nem éri meg a pénzét. Jobban jársz bármilyen felsőkategóriás Androiddal vagy W7-el: olcsóbbak, gyorsabbak, jobbak.

2012. dec. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát ezt nem valami jó hallani... :/ Bár az tény, hogy nem hozott túl sok újítást...
2012. dec. 4. 17:18
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

"Szerintem óriási pénzkidobás volt. A 4S volt az első almám, és hogy őszinte legyek, NAGYON nem tetszett. "

akkor miért vettél 5-öt ? :D nagyon sántít a szori

2012. dec. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Mivel mindenhol azt írták, hogy mennyivel jobb, mint a 4S, hogy a főbb hibákat kijavították, és mivel gyakorlatilag csak a telefonszámlát kellett fizetnem az 5-höz (cég által biztosított teló), ezért úgy nézett ki, jobban járok azzal, ha ezt választom, mint mondjuk az olcsóbb felsőkategóriás droidokat. Viszont 200k-t SEMMIKÉPPEN nem ér meg. 100k nagyon jó ár lenne érte, és annyiért simán meg is éri. Afölött viszont nem.
2012. dec. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bevált! Volt iPhone 3g-m, utána iPhone 4-em, most iPhone 5-öm. Csak annyit mondok, egyiket sem bántam meg. Az iPhone 5-höz meg annyit: gyors, stabil, megbízható.
2012. dec. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
2. Válaszoló, ez az Apple lényege, ha ezt nem szereted akkor vegyél samsungot, abban nyugodtan butykolhetsz. Nekem nagyon bejött, igaz hogy nincs rajta sok újítás de gyorsabb lett es ez az uj képarány sokkal jobb! Előtte 4s-em volt azelőtt 3GS-em.
2012. dec. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Imádom.
2012. dec. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nagyon jó teló! megéri megvenni
2012. dec. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!