Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség iphone 4 és 4s...

Petko0127 kérdése:

Mi a különbség iphone 4 és 4s között?

Figyelt kérdés
vennék egyet , de mivel drágább a 4s , nem tudom melyik legyen . Ezért lenne jó tudni , mivel jobb az alpnál.

2012. dec. 3. 20:14
 1/8 Pongrácz Botond válasza:
Az hogy az egyiken Siri van azaza a 4S-en ami azért jó mert hangal tudod vezérelni a telódat:)
2012. dec. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én 4-et használok, és nem kellene 4s. egyik dolog az, hogy elvileg a 4-nél kicsit kevesebb ideig bírja akku miatt, másrészt én nem látom előnyét sem a siri-nek, sem pedig a jobb kamerának. a legtöbb komolyabb játék, alkalmazás meg ugyanúgy elmegy 4-en is.
2012. dec. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de akkor nincs semmilyen külső különbség
2012. dec. 3. 20:45
 4/8 anonim ***** válasza:
hát használatban a kamerán kívül nemigazán. most persze dupla olyan erős hardver van a 4s-be, dehát igazából csak az üzemidő rovására, mert annyival nem nagyobb az akku kapacitása, ezért bírja kevesebb ideig.
2012. dec. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Én egy Iphone 4 tulajdonosa vagyok.

Elégedett vagyok a telefonnal, azonban a gyorsaságával NEM!

A 3GS-em ugyan ilyen sebességgel működött... szerintem ez a plusz 400mHz nem érződik a telefonban.

2012. dec. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Pelczhoffer Márk válasza:
igazából annyi hogy a 4-nek 5megapixel a 4s-nek 8megapixel a kamerája, plusz a 4s-nek gyorsabb a processzora.
2013. júl. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 syber válasza:
kérdeznék én is . gprs ugyanz mint az androidos készülékeken? vagy töltögetni kell pluszban valamit le ?
2015. okt. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kedves Kérdző! Elnézést,hogy ilyen későn írok,de a 4S a jobb. Például 2016 áprilisig támogatva volt frissítés ügyben. iOS 9.3.5-ön megállt. Az iPhone 4 7.1.2-énl állt meg! JELENTŐS KÜLÖNBSÉG! Igaz hogy a 4S az őrá kiadott összes iOS-szel gyorsabban indul,mint a 9-cel,de még az összes app letölthető rá.
2018. jan. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!