Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb? Xperia s vagy...

Melyik a jobb? Xperia s vagy p vagy galaxy s2 vagy galaxy s3 mini?

Figyelt kérdés
Xperia s vagy p vagy galaxy s2 vagy galaxy s3 mini? Melyiket éri meg venni? ár érték arány stb...

2012. dec. 3. 20:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Xperia sola-át akartam irni xperia s helyett
2012. dec. 3. 20:58
 2/5 anonim ***** válasza:

Xperia S mindegyiknél jobb, az Xperia P egy kicsivel kevesebbet tud, de az viszi még itt a pálmát. Galaxy S II bivalyerős hardver, a legújabb Android rendszer. Az S3 mini is jó telefon, ugyanúgy a legújabb android van rajta, mindkettő bővíthető - a p nem.

Alapjáraton a P-nek egyedül 16 GB a belső memóriája, plusz a telefonnak még 1-2 GB ha jól emlékszem, amiből összesen 14-et tudsz használni - a másik kettő telefonban 8 GB-nyi van, de ők bővíthetőek. A kamerája az s2-nek és a P-nek nyolc, az s3 mininek öt.


Én mégis a P-t választottam. A White Magic(erős fényben a telefon fényereje is nő, így bármilyen fényviszony között tökéletesen látod a telefont) iszonyatosan hasznos dolog tud lenni manapság, a kép gyönyörű, a felbontás is. A legkisebb nehézség nélkül viszi a dolgokat -mind film, mind játék és könyvtéren is. Ha szeretnél konkrétat kérdezni a P-ről, írj ide, válaszolok szívesen.


Azért majd írd le, hogy melyiket választottad végül. ^^

2012. dec. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én is a p re gondoltam végül de a s3 mini is ugyan olyan nem? amúgy tényleg nem akadnak a játékok és mindent visz?
2012. dec. 3. 21:35
 4/5 anonim ***** válasza:
A p sokkal jobb az s3 mini-nél, mert hardverben ugyan olyanok, de a p jóval olcsóbb, és minden másban jobb, és én is a p-re szavazok ezek közül, de az s2 árán kijön az xperia s, és az még jobb.
2012. dec. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért jössz mindig az S-sel. Az hatalmas. A P is épp elég nagy, szép kijelzőjű, az S drágább is. Én elismerem, hogy jobb, sőt de még mennyivel jobb, de ilyen általános használatra egy fiatalnak minek egy akkora telefon?


(Bocsánat a kirohanásért, de Bambusz folyton ezt a választ adja és már idegesített, ugyanis az S-t is mondtad, hogy Solának akartad.)



U.i.: Minden játék megy rajta, amit eddig én kipróbáltam, akadálymentesen.

2012. dec. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!