Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy Wiz Khalifás iPone 4s-re...

Egy Wiz Khalifás iPone 4s-re tokot, de csak külföldön találtam, és nem szeretnék onnan rendelni. Valaki nem tud segíteni, hogy Magyarországon is lehet-e?

Figyelt kérdés

2012. dec. 4. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Kár, hogy későn írok. :/ :) De ha normális árusweboldal, mint például az amazon vagy hasonlók, sokkal jobb is, hogy külföldről rendeled, mert azok legtöbbször ingyenes házhoz szállítást tartalmaznak, ami manapság elég nagycucc, mert itt magyarországon belföldön ugye 1600 Ft-tól fölfele a szállítás plussz áfa.. Hajrá! :)
2013. júl. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
iphone-ra tok az ebayen már 20-30 Ft-tól rendelhető (a legolcsóbbak licitálósak, azokra várni kell, esetleg tétet emelni, ha rádlicitálnak, de van, hogy első licitre elviheted). Kínából jön a legtöbb, és FREE SHIPPINGgel, azaz van, hogy 20 Ft-ért meg tudsz szerezni az itteni plázákban található tokot ami 6000-8000 körül kapható itt (a strasszos csajos tokokat én néztem és kérdeztem és kettéállt a fülem utána, és abszolút ugyanaz 20 Ft volt ebay-en licitben). Jó, valamiből a plázás mobilstandoknak is meg kell élniük, mert (viszonylag) sokan nem tudnak az ebay-ről. Ne ragaszkodj a magyar rendeléshez. Nézz szét a nemzetközi kínálatban.
2013. júl. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
előző vagyok, úgy írd be: iphone 4s case
2013. júl. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!