Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék venni Samsung...

Szeretnék venni Samsung Galaxa S2öt. Szerintetek jó telefon?

Figyelt kérdés
És melyik rá a legfrisebb szoftverfrissités?
2012. dec. 4. 19:24
 1/7 fairi1 ***** válasza:

másfél éve használom,és teljesen elégedett vagyok vele.

legfrissebb hivatalos a 4.0.4

leak formában 4.1.1

főzöttként 4.1.2


ha a quad-core és HD display olvasására elalélsz akkor már nem annyira jó ez a készülék

2012. dec. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem értem.

Mikor nem jó a k

készülék?

2012. dec. 4. 21:02
 3/7 fairi1 ***** válasza:

ha igényed van négy magra vagy HD kijelzőre, mivel fogyasztói társadalom van és sokaknak az ad erőt ha ilyen specifikációjú a mobilja:

s2 lassan két éves modell, persze 100% megállja a helyét még most (nincs ami ki tudna rajta fogni), de e-penis növelő ha négymagos és HD kijelzős mobilod van. ÁM


persze retina kijelző nem rossz, de nem a pixelszámolás a hobbid a wvga is bőven jó.

négy magot nem igazán használja ki semmi,de talán picit gördülékenyebbé teszi a mobilod, de fogtam többször S3, óriási különbséget nem éreztem s2-hözt képest, amiért rohantam volna váltani.


Persze 1 év múlva lesznek-e alkalmazások amiket 4 magra optimalizálnak nem tudom.


Nézheted úgyis hogy előre tervezel, mondjuk 2 évre akkor érdemesebb mostani csúcskategóriát venni, mert 2 év múlva az lesz a felső-közép.

2012. dec. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor még nézek pár telefont :))
2012. dec. 5. 16:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Ennyiből minden téren jobb az xperia s, sl, ion.
2012. dec. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 fairi1 ***** válasza:

Sony teelfonok 1 éve elavult technikát használnak.. Hát igen Sonyiék lemaradtak kb 1,5 évet, büszkék lehetnek hogy elérték egy 1,5 éves modell képességét:P

Kijelző terén 3 évet maradtak le, közönséges TFT nem tudtak túllépni...

IPS, AMOLED, SLCD alap egy csúcstelefonba!

2012. dec. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
fairi akkor szerinted milyen telót?
2012. dec. 6. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!