Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson Xperia x10 mini...

Sony ericsson Xperia x10 mini pro rá hogy tegyem rá az android 2.2 vagy 2.3-at?

Figyelt kérdés

Segitsetek, naon alfa vok úgyhogy help mert én már benazok bele egy ideje és most telt be a pohár.... Help!!!

jah és mit jelent az hogy rootolas????



2012. dec. 5. 13:20
 1/3 Beviz Elek ***** válasza:

Előszöris: kernel cserével vagy anélkül (cserével jobb romot tudsz felrakni, de könnyebb elrontani a telót mert ahhoz kell bootloadert nyitni)


Gyári kernelre: root és xrecovery a flashtoollal a leggyorsabb és legegyszerűbb.

flashtoolt a seria.hu/forum oldalon találsz. Regisztrálsz, android op rendszer, megoldás gyakorlottabbaknak, 2010+2011es modelleken is alkalmazható cuccok, szoftvercsere, root, jit, recovery flashtoollal. Ott elolvasod, minden megvan.


utána vissza seria.hu/forum, 2010es modellek, x10 mini pro+mini+x8, megoldás gyakorlottabbaknak, android 2.3 x10 mini pro-ra. Ott vaannak a romok, válassz gyári kernelest (írja)

elolvasod figyelmesen és ha úgy csinálod minden menni fog.

ha megállna a teló és nem kapcsolna be, akkor flashtool topic, FLASH rwesz. Megcsinálod, kezded elölről.

a leírás nagyonjó, én párszor elolvastam mire felfogtam (első romcserénél), és ment is a dolog.


kernelcserével sokkal gyorsabb, jobb romokat tehetsz fel, de a bootloadernyitást csak saját felelőségre csináld.


ha kérdésed van, írj

2012. dec. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Jeannie válasza:

Szia, ezen az oldalon le tudod tölteni a Sony Update Serviceszoftverét, ami feltelepítés után magyar, és követve az utasításokat meg fogod tudni csinálni a szoftverfrissítést.


[link]


A rootolás azt jelenti, hogy felhasználóból rendszergazdává válsz a telefonodon, és teljes hozzáférésed és felügyeleted van a futó szolgáltatások fölött.


Nézz szét itt:


[link]

2012. dec. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Jeannie válasza:

Jah, igaza van az elsőnek, x10-re csak 2.1 volt. Félreolvastam, bocs :(


A SEria fórumát tudom én is csak ajánlani, ott elég részletes magyar leírás van róla, hogy mit kell csinálni pontosan.

2012. dec. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!