Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Galaxy S3-on fellehe...

A Samsung Galaxy S3-on fellehet lépni a 0. facebook-ra? :D

Figyelt kérdés

2012. dec. 5. 14:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
pff drága telefonod van, de havonta egy ezrest meg sajnálsz mobilnetre.... amúgy fel lehet, csak macerás :D
2012. dec. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Komolyan egy S3 mellé fáj az 500 forintos net? :) Nem lehet fellépni amúgy, mert amint engedélyezed a netet, egyből szinkronizálni próbál, stb. Vagyis a 0.facebook.com bejön, de mivel más adatforgalom is van, könnyen ráköltheted a teló árát, ha adatforgalomlimit nélküli neted van.
2012. dec. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
mobilinternet csomag nélkül egy okostelefon csak félkaru óriás !
2012. dec. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

hát nekem8 xD

Igen, sajnálom minden hónapban feltölteni ezerrel, hogy tudjak netezni, minek tölteném fel ha van ingyenes face, + wifim ?! Mind1, akkor is megoldom ezt az ingyenes facebook-ot:DD. Minden okostelefonon lehet normálisan 0.facezni, akkor nehogy már ezen ne lehessen:).

2012. dec. 5. 15:35
 5/12 anonim ***** válasza:

-.- nem érted kedves kérdező...

Ha fellépsz 0.facebook.com-ra, az nem kerül pénzbe, de más alkalmazás elkezd szinkronizálni, és az nemkicsit szívja az egyenleget, akár akarod, akár nem. Amúgy 500 ft 100MB net, és azon élvezhetőbb, mert vannak képek, teljesebb minden, stb...

2012. dec. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

de, nagyon jól értettem.

én csak annyit kérdeztem hogy megy-e rajta a 0.facebook mert hallottam hogy nem mindegyik okostelefonon lehet. azért nem érdekel a net 500forint meg xxforintért mert ha van wifi a telómban meg itthon is ami ingyen van, akkor minek ?! most csak a fb miatt nem fogok 500forintokat fizetni, annyi fbzés miatt amíg nem vagyok itthon. xd

de köszi a választ.

2012. dec. 5. 20:37
 7/12 anonim ***** válasza:
A teló nem volt drága neked , de az 500 forint már sok a mobilnetért ?Eszem megáll :)
2012. dec. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hát nekem nem volt drága az a 40ezer azért a telefonért, és amúgy is kaptam .
2012. dec. 6. 06:56
 9/12 anonim ***** válasza:

Értem akkor egy kínai klón telefonod van ami az S3hoz hasonlít .

Ez például elég jó klón :

[link]

2012. dec. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak szólok, ha pl t-mobilenál bekapcsolod a netet előfizetés nélkül, net starttal, hogy fellépj facebookozni, akkor a háttérben a szinkronizáció megákat is forgalmazhat. Net startnál 1 mega 1300 forint.
2012. dec. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!