Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan, milyen módon tudok le...

Hogyan, milyen módon tudok le szoftver frissíteni egy Androidos telefont?

Figyelt kérdés
Mi az a kernel?

2012. dec. 5. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért éreznek némelyek ellenállhatatlan vágyat berhelni a telefonjukat, amikor még a legalapvetőbb ismeretei is hiányoznak hozzá?

Androidos teló meg van ezerféle. A tied pl mi fajta?

2012. dec. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
modellenként változó, nincs általános módszer.Ahhoz hogy tudjunk segiteni azt is le kell írjad hogy neked milyen van !
2012. dec. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Beviz Elek ***** válasza:

Semmit nem tudunk a telódról, de mindegy. Általában szokott hozzá llenni gyári progi amivel nyomod.

sony ericsson - seus vagy pc companion

samsung - kies

a többit nem vágom.


ha meg custom romot akarsz... Akkor nézz utána neten. Ne akkor kérdezz ha unod beírni gugliba hanem akkor ha nem érted meg a leírást.

2012. dec. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Xperia P-re szeretném a Jelly-t.
2012. dec. 5. 16:16
 5/10 A kérdező kommentje:
Első. Nem tudom, szerintem azért mert nekem eddig iOS-om volt, és minden apró részletet ki szeretnék tanulmányozni az Androidnak.
2012. dec. 5. 16:17
 6/10 Beviz Elek ***** válasza:

Ezt mi értjük, de felmész netre és olvasgatni kell. Én is úgy tanultam meg egy csomó dolgot... Olvasás, fórumok, stb. És nem kellett megkérdezni hogy mi az a kernel...


amúgy nem tudom, hogy van-e kész hivatalos frissítésed (vagy nnem hivatalos ha érdekel, utána olvashatsz - custom/főzött rom)


a hivatalos frissítést kiderítheted úgy, hogy a telód feldugod a gépre, telepíten a sony pc companiont és rányomsz a support zone-ra. Ha van frissítésed ki fogja írni jó nagy betűkkel.

2012. dec. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Milyen rendesek ezek az emberek Először nem tudnak válaszolni, mert inkább adjam meg a telóm nevét hogy tudnak-e segíteni, ha megadom azután is csak pofáznak hogy nézzem meg, és hogy "ő" hogyan tanulta meg... Ki nem szarja le? Hát kösz, rohadt értelmes oldal lett ebből...
2012. dec. 6. 17:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet válaszolni arra hogy egy telefont hogy lehet frissiteni anélkül hogy leírnád neked milyen van, mert mindegyikhez máshogy kell.Nem kell felháborodni, csak a kérdésedbe azt is le kellett volna írjad hogy milyen telefonod van.Sok az ilyen kérdés mostanában , semmivel sem könnyiti a válaszadást az információk hiánya
2012. dec. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Most mondd.....felháborító, hogy egyáltalán kérdezni merték ama titkos tényt, hogy milyen telefonod is van? Hiszen az androidot csak nyomogatják és már friss is.

Aki pedig említette, miként is ismerte meg az android tulajdonságait, valóban gáz.... Csak pocsékolta az idejét mindenféle olvasásokkal . Viszont ő már tudja, miként kell frissíteni. Ha nem vetted volna észre, le is írta neked.

2012. dec. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Beviz Elek ***** válasza:

Nem kötözködésből, de miért gáz hogy olvasgattam?


A félreértés elkerülése érdekében, nem azt, hogy hogy kell frissíteni. Inkább az olyanok, hogy root, mire jó, majd bootloader, kernelcsere, romcsere, proci húzás (mit hogy meddig, következmények), virtuális memória, ext4 haszna/létrehozása, swap memória, hasznos progik (blackmart alpha), stb.


Tehát nem arról, hogy hogy kell bekapcsolni...

2012. dec. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!