Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Blade III hiba, mi okozhatja?

ZTE Blade III hiba, mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemrég vettem egy ZTE Blade III telót, és most észrevettem rajt egy hibát. Vagyis hát nem tudom h hiba e, vagy ennél a szériánál így működik.

Amikor hív valaki, és felveszem a telefont, hiába szólok bele, a hívó fél nem hallja amit mondok 1 mp-ig kb. Ez általában a köszönés. Én hallom amit a hívó mond, de ő nem hallja azt az 1 mp-t. Ez normális úgymond, vagy a készülékem hibás?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. dec. 5. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
tyűha,próbálj más telefont is felhivni és próbáld meg ott is fennál e ez a hiba,lehet az ő telefonja rossz
2012. dec. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ez tuti nem így működik ha van garanciád cseréltesd ki, ha nincs menj telefonszervízbe.
2012. dec. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
1mp szerintem tűrhető. de lehet h sw hiba
2012. dec. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Édesanyámnak is ilyen problémája van, de neki nem ZTE Blade 3 as készüléke van, hanem nokia. Szerintem telenor hibája.
2012. dec. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok


Nem írtad, hogy mi a szolgáltatód, ha telenoros vagy akkor az a probléma .:)

2012. dec. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

A telót másnap visszaküldtem szervizbe, 3 hét után visszakaptam azzal, hogy a telefon hibátlan. Hát pedig a probléma továbbra is fenn áll. Azt mondták, hogy ilyen miatt ne is számítsak cserére.

Engem eléggé zavar azért ez az 1-2 mp, szerintem nem normális.

Más is tapasztalt már ilyet a Blade III-nál, vagy csak én jártam így?

Azt esetleg tudja valaki, hogy az üzenetküldést hogy lehet beállítani úgy, hogy egy sima "á" betűért ne vonjon le 90 karaktert? :D Ha nem, akkor marad az ékezet nélküli verzió.

2012. dec. 30. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!