Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tetszik nektek az Iphone 4?

Hogy tetszik nektek az Iphone 4?

Figyelt kérdés

Kérnétek-e Iphone 4-et karácsonyra?

De inkább arra vagyok kíváncsi, hogy nektek hogy tetszik?



2012. dec. 6. 15:33
1 2 3
 1/24 bp1985 ***** válasza:
55%
Nem kérni, hanem venni szoktam. De a válasz. Nem vennék semmilyen I terméket.
2012. dec. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, olyanom van :D Meg vagyok vele elégedve, teljesen ugyanazt tudja, mint az újabb iPhone-ok, csak nem kerül 200k forintba. Ja, és nagyon jó az üzemideje, nem kell esténkét a töltő után kutakodni. Ha azt szeretnék, kérnék.
2012. dec. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Amióta kijött a 4, én azóta szerelmes vagyok belé. Eddig túl drága volt(mondjuk még most is). De ettől függetlenül most már rászánom magam, hogy megvegyem. Csak nem tudtam, hogy megéri-e. :)

Egyébként fekete vagy fehér?


Köszönöm az eddigi válaszokat, várom a többiekét is! :)

2012. dec. 6. 17:04
 4/24 anonim ***** válasza:
Én is drágának tartom, de nem került többe, mint a többi hasonló kategóriás telefon. De ez legalább normálisan működik, úgy, ahogy kell, meg kényelmes használni. Én tudom, hogy neked mi tetszik? :P Nekem fehér van, de ez mit számít?:D
2012. dec. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Fekete iPhone 4-et hasznaltam ket evig, a szerzodes lejarta utan akciosan vehettem 4S-t. Mivel vegig meg voltam elegedve a teloval igy orommel irtam ala az ujabb 2 evet es remekul elszorakoztattam magam a Sirivel :)


Nekem nagyon tettszik!

2012. dec. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Nekem 2 és fél éve Samsung Monte s5620-am van. Nem mondom, hogy rossz telefon, mert a Samsungok nem is azok, de nagyon rálehet unni akár egy fél év alatt. :(

Én azért kérdeztem a színt, mert nekem mind a kétféle tetszik. :D

2012. dec. 7. 15:55
 7/24 anonim ***** válasza:
45%
Már nagyon elavult, ősrégi és lassú. Iszonyat lassú a böngészője is a mai telefonokhoz képest és rengeteg játékban is elvérzik a hardvere miatt. A kis egérkijelzőjén meg egyáltalán nem jó netezni/játszani/ videót nézni. És mondom ezt úgy, hogy már 2 i4-em is volt.
2012. dec. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Mitől lenne elavult az iPhone 4?
2012. dec. 8. 22:58
 9/24 anonim ***** válasza:
45%
Attól, hogy 2 és fél éves.
2012. dec. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Sehogy nem tetszik. Inkabb Note 2 vagy valami WP8-as Nokia.
2012. dec. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!