Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért JTAG-elnek telefont?

Filep Tamás kérdése:

Mennyiért JTAG-elnek telefont?

Figyelt kérdés
Konkrétan Samsung Galaxy Minire gondoltam. Romot akartam frissíteni, de közben behalt a teló, és most nem kapcsol be, de még csak download, Recovery üzemmódba sem lép be. (GSM-ben azt mondták JTAH-elni kell és 10.000 lesz, de az szerintem nagyon drága.) Szóval ha valaki tudja, hol lehet olcsón, és mennyiért (Budapesten)megköszönném ha leírná!

2012. dec. 6. 17:06
 1/3 anonim válasza:

Sziasztok

Ez engem is érdekelne. Én recoveryt akartam frissíteni, de status7-el leállt Samsung Galaxy5 I5500. Eddig egy ajánlatot kaptam aki 7500-ért csinálná meg! Tudja valaki hogy házilag hogyan kell összebütykölni egy ilyen JTAG-ot?

2013. jan. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szines89 válasza:

Engem is érdekelne, hogy Budapest vagy környékén, ki tud JTAG szervíz által megjavítani telefonokat. Nekem pont most lett 'Hard Brick' az x8asom. Összedobni pedig körülményes, és hozzáértőnek kell lenni, hogy ha magunk akarunk belefogni.

http://www.youtube.com/watch?v=ujH_IpsskLg

2013. febr. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

esetleg kérdezd meg itt :) :

[link]

2013. márc. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!