Megtelt a tárhely?

Figyelt kérdés

Xperia X10 Mini-m van és olyan gondom van, hogy marketről szedtem le dolgokat, amiket később ki is töröltem. Ezzel nem is volt gond régen, de most ezt írja:

Kevés tárhely

A telefon tárhelye hamarosan megtelik.


Most nem tudom, hogy mit csináljak, már nincs semmi amit törölhetnék, alig van pár alkalmazás, de azok is alig foglalnak 3Mb-t. És még mindig ki írja. És ilyenkor még SMS-t se kapok.

Valaki tud segíteni?



2012. dec. 6. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Lépj be az alkalmazáskezelőbe, és tedd át a progikat SD kártyára...
2012. dec. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
SD re csak akkor tudod áttenni ,hogy ha Rootolod. De azt ajánlom ,hogy Rotoold ,mert tudsz törölni alap appokat ,amiket most nem tudsz és átteheted SD re ,amiket leszedsz.
2012. dec. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm
2012. dec. 6. 20:28
 4/6 anonim ***** válasza:
nem kell hozzá fájl kezelő, sima alkalmazás kezelésben is átlehet rakni...
2012. dec. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Teljes törlés, vagy új sd kártya?
2013. szept. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Leformáztam az egészet :D De már régi kérdés, azóta új telefonom van 32Gb-s tárhellyel, azzal nincsenek ilyen gondok.. :D
2013. szept. 30. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!