Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia Sola vagy Xperia P?

Sony xperia Sola vagy Xperia P?

Figyelt kérdés
karácsonyra kapok de nem tom melyiket kérjem a solanak az hogy ha frissítem 4.0-ra akk a gyors és jó lesz és a floating touch is jó lesz rajta de a p a legfényesebb kijelzőjű + nagyobb a képernyő de a sola meg bővíthető viszont a p nem de a 16 gb sok amiből 15 megmarad melyik a jobb tapasztalatok alapján és a p fejleszthető 4.0-ra?

2012. dec. 6. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy upgrade-elhető ICS-re sőt a JellyBean-t is megkapja.

Egyébként a P-t válaszd. Jobb kamera, szebb kijelző. A Sola is nagyon jó telefon de ha már lehet P akkor P. Egyébként a Flotaing Touch-nak szerintem nincs sok értelme mivel ahogy elnéztem videókban kb 2mm-re volt a keze a kijelzőtől akkor meg már inkább a kijelzőt is érintem...

2012. dec. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi am egy ilyen fejlesztés hogy történik egyedűl is meg tom csinálni vagy be kell vinni valahova?és mi az a jellybean bocs hogy ennyit kérdezek csak alapos akarok lenni
2012. dec. 6. 21:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Letöltöd a Sony oldaláról a PC Companion-t vagy az Update Service nevű programod. USB-vel csatlakoztatod a telefonod a gépedhez majd elindítod valamelyik programot, az felismeri a telefont és ellenőrzi, hogy van-e elérhető frissítés. Miután megtalálta rámész arra, hogy frissítés és onnantól kezdve azt csinálod amit a képeken mutat neked a program.


A JellyBean pedig a 4.1-es Android. Ez a legújabb előtti Android változat, de a legújabb a 4.2 még csak Galaxy Nexus-ra és Nexus 4-re érhető el hivatalosan. Ebben a verzióban (4.1) került bevezetésre a Project Butter ami a rendszer "smooth"-ságát hivatott biztosítani szóval hogy minél folyamatosabb legyen az egész, egy kis lagg se legyen, és elég jól végzi a dolgát. Az Xperia Sola hivatalosan nem kapja meg a JellyBean-t de persze ezt Custom ROM-okkal meg lehet oldani... Mindenféleképpen a P-t vedd.

2012. dec. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát nálam ez a telefon téma már fél éve megy kezdtem a p-vel vele párhuzamosan volt a samsung galaxy ace 2 és mindketten sokáig versenybe voltak de p-t elvetettem mert túl drágának találtam aztán jött a sola meg HTC One v és a ZTE grand x in majd a HTC és ZTE kiszált és maradt a sola meg a galaxy és végűl a sola nyert mert mindenképpen xperiat akartam de anyum mondta hogy nem sokkal több a p így azon a +10 ezren már nem műlik így visszajött a p és nem tudtam dönteni de most már visszahajlottam a p-re am hogy te ennyit tudsz gondolom p-d van am köszi még egyszer a segítséget
2012. dec. 6. 21:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem P-m van, csak értek a telefonokhoz :D (Top 10-ben vagyok toplistán)

Egyébként nekem Xperia S-em van.

2012. dec. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az xperia p minden téren jobb: több RAM, jobb kamera, alumínium ház, sokkal fényesebb kijelző, lesz rá jelly bean.

Valójában mind a két telefon jó, de a p az egy kategóriával feljebb van.

2012. dec. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:) az s végül is a P nagytestvére
2012. dec. 7. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!