Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » OKOSTELEFONT VÁSÁROLNÉK! 40e...

OKOSTELEFONT VÁSÁROLNÉK! 40e Ft a határ. Amiken gondolkozom ZTE blade III, ZTE Atlas, HTC-ből nem igazán ismerem a kínálatot. De jókat hallottam róla, Lg optimus black. Mit gondoltok melyiket vegyem meg?

Figyelt kérdés

2012. dec. 7. 00:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Xperiákat nem néztél? A tipo-ról jókat hallani.
2012. dec. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sony Xperia Tipo a legjobb ennyiért. Függetlenül 39.990 Ft a Media Markt-ban.
2012. dec. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
HTC Desire C
2012. dec. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is az utóbbi 2-re szavaznék.
2012. dec. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!!

A ZTE-kről mi a véleményetek?

2012. dec. 7. 14:05
 6/8 anonim válasza:
Annyi, hogy a ZTE a tiszta kinai. Kinaigyártó, szóval szerintem szarok. Bár igaz hogy feldobta a piacokat az alacsony ára és tudása végett. Izlések és Pofonok.
2012. dec. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 gaxal ***** válasza:
Öhm. a zte nem kína szar... a nike vagy az adidas szar? mert azokat is kímában gyártják.... Nekem zte-m van 2 éve és mindent tud az áráért szerintem ár érték arányban zte jó és elmondom hogy sony xperia tipo sokkal rosszabb 800mhz es proci a zte: 1ghz
2012. dec. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Boda Gergő ***** válasza:

Személy szerint egy ZTE Arizona (RacerII) telefont használok 3 hónapja. 800MHz-es procija van. Korábbi telóm egy Sony x10 mini volt, ami eléggé akadozott, fagyogatott. A ZTE ezeket nem csinálja, annak ellenére, hogy sokkal kisebb a hardvere. Én megvagyok vele elégedve. Olcsó készülék és amit kell azt tudja, ár érték aránya megfelelő.


Az meg, hogy kínai; na és? Mi nem az ma már! Nézd meg a Samsung, Nokia, Sony, LG, HTC, Alcatel készülékeket, mind mind MADE IN CHINA. Az ok pedig egyszerű: Kína adja a legolcsóbb munkaerőt, így itt éri meg gyártó üzemeket létesíteni. Ugyanolyan pocsék a Kinában gyártott árú, mint az USA-ban Vagy Európában gyártott. Valamelyik alkotó elem amúgy biztos Kínai az összes cucban, hiaba van MADE IN Hungary a hátuljában, lehet hogy csak a csavarok kinaiak benne de máris ott a kinai alkatrész...

2012. dec. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!