Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE BLADE III telefon tulajdon...

ZTE BLADE III telefon tulajdonosok help SOS?

Figyelt kérdés

ez az első okostelefonom és mivel nem kaptam hozzá használati útmutatót így sajnos nehezen boldogulok vele. Mivel van rajta wifi ezért neteznék rajta de nem sikerül.

beállítások_Wi-fi- csatlakoztattam a hálózathoz amit talált eddig oké. az Adathasználatnál a mobiladatokat kikapcsoltam.... ez egyébként mire szolgál? ha belenne kapcsolva akkor azért kell fizetni? ott van még olyan hogy "Továbbiak" arra ha rákattintok akkor van olyan hogy VPN, Megosztás és hord.csatl.pont, Közvetlen Wi-fi(Kapcsolja be a Wifi direktet), Wifi direkt beállítások( az egyenrangú kapcsolat beállítása), Mobilhálózatok


szóval nem akarok mobilnetet venni csak az itthoni netet használni a mobilról is. ahhoz hogy a telefonra letudjak tölteni alkalmazást szinkronizálnom kell a telefonomat a gmail fiókommal. ezt már olvastam valahol, de mivel nem tudok a telefonnal netezni így ezt sem tudom megcsinálni.

légyszi segítsetek!



2012. dec. 7. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:

A mobilon rajta kéne lennie a manualnak pdf-ben. Angolul itt láthatod: [link]


A saját Wifi-dhez kapcsolódtál? (Kapcsolódás után egyből mennie kéne a netnek.)

2012. dec. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

a saját wifimhez kapcsolódtam... de nem megy a net.

azt a pdf-et hol találom meg pontosan????

2012. dec. 8. 08:50
 3/3 anonim ***** válasza:
2012. dec. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!