Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy nokia x6 os készülékem...

Hellosztok kérdése:

Van egy nokia x6 os készülékem h mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
tegnap este rá katintotam arra a hogy bilenytyűzár automatikusan lezárja magát 60 másodperc allat egyböl kikapcsolt meg visza azóta azt csinálja folyamatosan hogy bekapcsolodik 60 másodpercre utána kikapcsol probáltam már 3x gyári beálitást de nem segít probáltam visza álitani hogy ne legyen automatilus de hiába nem segít!!! mit csináljak vele??
2012. dec. 7. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem 5530 volt ez szerviz szoftver frissítés én kikapcsoltam ezt és egyszerűen sehogy nem akarta lezárni de lehet hogy egy hard reset is segít (aksi ki 5 perc vissza)
2012. dec. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Próbáltam de nem megy ugyan úgy újra indul valaki adjon már még tippeket hát ha valami sikerülne
2012. dec. 8. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!