Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG optimus L9 vagy sony Xperia p?

LG optimus L9 vagy sony Xperia p?

Figyelt kérdés
minden szempont számít. a kijelző, játékoknál hogy produkálnak, fénykép, videó készítés, memória, minden, személyes tapasztalatok. :)
2012. dec. 7. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
P.
2012. dec. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
P
2012. dec. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
P
2012. dec. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én a másik telefonról nem mondhatok véleményt, viszont P-m van és nagyon jó telefon, tényleg. Gyönyörű a kijelző, egyáltalán nem pixeles. A játékok lazán mennek rajta, nekem eddig semmi baj nem volt. A fényképek gyönyörűek, a videók is HD-k, vagy aközeliek, a memória bár nem bővíthető, de szerintem azzal a 13-14 GB-tal el lehet éldegélni békésen. :)


A White Magic hasznosabb, mint gondolná az ember - én rengeteget utazok és bizony elég idegesítő volt a neonfény, ha telefonáltam, de most már az se érdekelne, ha a Nap lenne mellettem - nyilván szétsülnék, de érezzétek gyermekeim a költői túlzást.


Ami számomra végképp vitte a pálmát: a zenelejátszás. Egyszerűen zseniális. Nekem előtte walkman telefonom is volt, meg mindenféle mp4-em, de ennél jobb hangzást életemben nem hallottam még.


Azért majd írd meg ide, hogy melyik mellett döntöttél és ha konkrét kérdésed van, szívesen válaszolok. ^^

2012. dec. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
őszintén megvallva az xperia p csak annyival jobb hogy 8mpx kamera van benne amúgy meg ugyan az sőt az l9 be 4.04 es androidvan ics vel szóval ha engem kérdezel én l9 et vennék de te tudod
2012. dec. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igen, de azért inkább vesz az ember egy megbízható sonyt mint egy ingadozó lg-t.
2012. dec. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
mitől lenne megbízhatóbb? nekem volt mind 2ből és volt olyan sony-m ami egy nagy sz*r volt meg volt ami nagyon jó volt és volt lg is ugyan így..
2012. dec. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!