Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia U-n hogy tudom...

Sony Xperia U-n hogy tudom beállitani a magyar virtuális qwertyt?

Figyelt kérdés
Fontos lenne,magyar volt .. ismeritek a z és az y ugyanazon a helyen vagy mint egy számitogép billentyüjén.A lényeg hogy letöltöttem egy keyboard alkalmazást csak a szinek miatt a telora,ami aztán még se tetszett mint a képeken igy letöröltem a telefonrol az alkalmazást azota akárhogy probálom vissza állitani a sima speria billenytüt a japánt dobja ki.Zavar mert a szoköz is kisebb és felcserelédötött az y és a z .Szeretném vissza állitani de sehogy se megy.Marketröl töltöttem le magyar keyboardot lejön az app de nem találom a menüben nem állitja be magát mintha nem is lenne de az alkamazások közt ott van ahol csak ismét törölni tudok.Valaki segitsen

2012. dec. 7. 21:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!