Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet az oka a wifinek?

Mi lehet az oka a wifinek?

Figyelt kérdés
Az lenne a baj, hogy anyumnak van egy samsung gt-s5220 star3 telefonja, és nem tud csatlakozni a wifinkre (lehet h rosszul írtam be a jelszót? de szerintem elfogatta mert nem ír ki olyant h helytelen jelszó)és az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudom újra beírni a jelszót? vagy mit állítsak be rajta ? és van egy olyan jobb alsó sarokban h "wps pbc" az mit csinál ?

2012. dec. 8. 16:12
 1/6 petko333 ***** válasza:

a mobilnak csatlakoznia kéne a wifire (ezt megemlitem hogy nem egy jó telefonról beszélünk.mondjuk ebbe a gazdasági helyzetbe...)


tuti hogy minden karakter stimmel a jelszóban??

a router helyesen van bekötve ?? jól van feltelepitve??

más wifi képes ezközzel el lehet érni??


"a wps pbc az egy mod a smsungnál azzal ne foglalkozz!"

2012. dec. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tudom h nem jó telefon de szülőknek ez is megfelel:) az a baj h nem tudom h minden karakter stimmel-e, más telefonon jó a wifi, routerrel sincs semmi baj másik wifin nem próbáltam még:S
2012. dec. 8. 16:23
 3/6 anonim válasza:
nekem is ilyen gondjaim vannak csak nekem zte blade 3 telefonom van csütörtökön vettem. nekem nem kér jelszót mikor csatlakoztatom. hiába csatlakozik rá nem megy a net mégsem :S:S:S:S
2012. dec. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 petko333 ***** válasza:
hát ha a szüleidnek ez is megfelel de ha egyszer a szerviz közelébe jártok és még van gari akk probáld rá venni öket hogy vigyék be
2012. dec. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és valami megoldás hogy újra beírjam a jelszót?
2012. dec. 8. 16:48
 6/6 A kérdező kommentje:
addig szórakoztam vele amíg sikerült rosszul más jelszót írtam be, rámentem a wifi nevére, és ott volt hogy HÁLOZAT ELFELEJT és újra kérte a jelszót:D nagyon szépen köszönöm a válaszodat, jó ember vagy nem a hülyeséget próbáltad mondani és próbáltál segíteni köszi még1x zöld kéz megy
2012. dec. 8. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!