Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes...

Milyen telefont érdemes vennem a T-mobilnál?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy telefont a t-mobilnál, és mit ajánlotok nekem, én nem értek nagyon hozzá, sok féle/márka van már, szóval nem nagyon tudom hogy milyet érdemes vennem.

30.000Ft ig szeretnék venni, az fölött semmi képen.


Én már kinéztem egyet pár teszt és ezek alapján, soha nem halottam a márkáról szóval nem nagyon tudom hogy hosszútávon is megérné és jó telefon lenne-e

ez a telefon: [link]



2012. dec. 8. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:

ZTE Kis Plus esetleg?

A másik ajánlatom az általad említett Huawei lenne, bár szerintem Androidos telefont ebben a kategóriában hosszú távra nem érdemes venni :)

2012. dec. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azt is néztem, de valahol olvastam hogy jobb a Huawei Ascend Y200 mint a ZTE kis plus

Akkor a kettő teló között kell választanom?

Más jobb telefon nincs ebben az árban?

És a kettő teló között sok a különbség vagy ami van az nem nagyon vehető észre?

2012. dec. 8. 17:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Xperia Tipo és Samsung Galaxy Mini 2 van még azért az árért. Igazából rajtad áll, egy szintet üt a 3 telefon, mindegyik másban jobb.
2012. dec. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok: megnéztem, a legjobban az Xperia Tipo éri meg ezért az árért. Az Y200-ra sok a panasz, többek között a kamerája is förtelmes, illetve nagyom elszívja a ramot, ami csak rootolással orvosolható.

Teszt kép: [link]


Xperia Tipon az android is újabb (4.0.3. Ice Cream Sandwich), 9 gb belső memória.. :) A helyedben mindenképp Tipo-t vennék! :)

2012. dec. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És több a ram is (512 mb) :)
2012. dec. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Néztem a tipot is, de T-mobilnál 36.000 Ft lenne, és nekem csak 30e lenne rá :s

Ezt nem magamnak venném hanem ajándékba lenne apámnak karácsonyra, ö nem nagyon használná ki szerintem.

2012. dec. 8. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!