Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan csinálhatok mentést a...

Hogyan csinálhatok mentést a 2.3-as androidról?

Figyelt kérdés

Végre kijött az ICS alcatel ot 995-re de ahogy olvasgatom a userek véleményét, nem egybehangzóan pozitív, ami logikusan azt indikálja, hogy bizony közel sem tökéletes a rendszer...

Viszont én szeretném kipróbálni azért, de mivel alapvetően megvagyok elégedve a 2.3-al, ezért szeretném ha lenne lehetőségem a visszatérésre, ha nekem se jönne be az ICS. A kérdés tehát, hogy hogyan tudok erről biztonsági mentést készíteni?Hogyan működik a visszaállítás ha arra kerül sor? Mi a mechanizmusa? Tökéletesen analfabéta vagyok rootolás meg ilyenek terén, tehát kérem ne önmagukat hackernek kikiáltott laikusok írkáljanak, hanem olyanok, akik esetleg tényleg nem levélnehezéket tudnak csak csinálni a telefonomból. Előre is hálás köszönetem a hozzáértő, konstruktív válaszokért!



2012. dec. 8. 18:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!