Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy Ace utángyártott akksi?

Galaxy Ace utángyártott akksi?

Figyelt kérdés

Hol tudok venni/rendelni galaxy ace-be utángyártott akksit?

nem 1300mAh körül kell, olyat én is találtam, viszont 2000mah felett csak külföldön találok. Ha már veszek akkor keményebbet :) Magyarországról lehet valahonnan beszerezni hasonlót? 2400-as gold akksit láttam, ami nekem tökéletes lenne, csak kintről nem akarok rendelni.



2012. dec. 8. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:

A gold akksikat elfelejtheted a p*csába, annyit fognak produkálni, mint a gyári 1,3 Ah-s, ha nem kevesebbet, és hamar felmondják a szolgálatot.


CS, vagy Mugen Power akksit keress, ebay oldalakon árulnak is.Ugyanaz, mint a vatera, csak nemzetközi.Ha van ismerős, aki ebayezik, akkor ő is megrendelheti neked ,te meg max kifizeted neki, 'oszt csókolom.


De a gold akksit felejtsd el, ha jót akarsz magadnak.

2012. dec. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) linket tudnál adni olyanról amit már érdemes megvenni? én ész nélkül megvettem volna a goldot szerintem.
2012. dec. 8. 19:36
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Felejtsd el az ebay-t tele van kínai sz*rokkal.

A mugen power oldalán meg is tudod rendelni, annyiba kerül, 45 dollár, plusz gondolom szállítási díj, nem tudom, hogy azért a +300 mAh kapacitásért megérheti-e ez neked.Egyébként nem fognak átbszni a szállítással, túl nagy a nevük ahhoz, hogy ezt megtegyék.A másik: ha egy normális akksi 45 dollár, akkor gondold el mennyit érhet az a 3500 mAh-s kínai szemét, amit 7-8-9 fontért hirdetnek ingyenes szállítással...

2012. dec. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ, lehet hogy megveszem
2012. dec. 9. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!