Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lassan ugye karácsony. Szeretn...

Plm22 kérdése:

Lassan ugye karácsony. Szeretnék telefont venni/kérni.25 000 és 70 000 között lesz az ára. Androidos mobilt akarok. Melykek azok a telefonok amelyeknek a legjobb a tudás-ár aránya?

Figyelt kérdés
Néztem pl az Alcatel OT 995 és az Sony Xperia P-t, majdnem 30 000 ft van a kettő között, de hasonló a tudások. Olyan telefont szeretnék amit nem kell lecserélni 2-3 éven belül.

2012. dec. 8. 20:19
 1/2 fünof ***** válasza:
a kettő között? zte grand x in. bár ott az intel proci miatt egy két játék nem kompatibilis amit a market sem jelez. de pl need for speed most wanted elfut rajta, hot puruit, gta 3 . csak hogy tudd mihez mérni
2012. dec. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én most vettem egy Sony Xperia Miro-t, 40 000 volt az előfizetésemre (Vodafone-nál, legmagasabb ára asszem 50 000 Ft)

Nekem bejött, jól működik, és azt mondták, mostanság egy Sony-t sem visznek vissza egy hét múlva szervizelni :D

Nézz utána neten, ajánlani tudom. Igen, Androidos (asszem 4.0.4.)

2012. dec. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!